www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 915403
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális, autóipar számára fejlesztő megbízónk részére R&D központba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJEKT MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok:
  • Szoftver minőségbiztosítási terv létrehozása vevői követelményeknek megfelelően,
  • Minőségbiztosítási mutatók és kockázatok nyomonkövetése és riportok készítése,
  • Vevői projektek minőségbiztosítási tevékenységének tervezése és nyomonkövetése,
  • Auditok lebonyolítása a különböző fejlesztési szakaszoknál,
  • Review tevékenység támogatása,
  • Vevői minőségbiztosítási riportok támogatása,
  • FMEA elkészítésének támogatása (Design, process és system FMEA),
  • Külső auditok és felmérések támogatása,
  • Részvétel folyamatfejlesztési projektekben.

Elvárások:
  • Villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség (MSc.),
  • Szoftverfejlesztési és/vagy elektronika fejlesztési tapasztalat,
  • Hibaelemző minőségbiztosítási technikák ismerete (FMEA, FTA, RCA),
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előny:
  • Rendelkezik a következő szabványok ismeretével: ISO/TS 16949, ASPICE, ISO 26262, VDA,
  • Német nyelvtudás,
  • Autóipari tapasztalat.

Amit a cég kínál:
  • Vezető high-end technológiák alkalmazása,
  • Magasan kvalifikált, jó hangulatú csapat,
  • Kiemelkedő munkakörülmények,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Nemzetközi háttér.

Munkavégzés helye:Budapest

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió