www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.23.
Hirdetés azonosító: 752109
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális, autóipar számára fejlesztő megbízónk részére R&D központba keresünk

Projekt minőségbiztosítási mérnök

pozícióba.

Feladatok:
Szoftver minőségbiztosítási terv létrehozása vevői követelményeknek megfelelően,
Minőségbiztosítási mutatók és kockázatok nyomonkövetése és riportok készítése,
Vevői projektek minőségbiztosítási tevékenységének tervezése és nyomonkövetése,
Auditok lebonyolítása a különböző fejlesztési szakaszoknál,
Review tevékenység támogatása,
Vevői minőségbiztosítási riportok támogatása,
FMEA elkészítésének támogatása (Design, process és system FMEA),
Külső auditok és felmérések támogatása,
Részvétel folyamatfejlesztési projektekben.

Elvárások:
Villamosmérnök vagy mérnök informatikus végzettség (MSc.),
Szoftverfejlesztési és/vagy elektronika fejlesztési tapasztalat,
Hibaelemző minőségbiztosítási technikák ismerete (FMEA, FTA, RCA),
Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előny:
Rendelkezik a következő szabványok ismeretével: ISO/TS 16949, ASPICE, ISO 26262, VDA,
Német nyelvtudás,
Autóipari tapasztalat.

Amit a cég kínál:
Vezető high-end technológiák alkalmazása,
Magasan kvalifikált, jó hangulatú csapat,
Kiemelkedő munkakörülmények,
Versenyképes jövedelem,
Nemzetközi háttér.

Munkavégzés helye:

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, töltse fel szakmai önéletrajzát az alábbi linken.

További információ:

Bátori Ágnes
HR Consultant
Mobile: +36 30 773-52-34
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC