www.cvonline.hu

Project purchasing manager

  • A hirdetés 986 napja lejárt

Jelige: 2015_EB_CP_PPM

Feladatok:

  • Termékek bevezetésének koordinációja egy nemzetközi csapatban
  • Alkatrészekkel kapcsolatos technikai tárgyalások lebonyolítása
  • Költségcsökkentő ötletek gyűjtése, kiértékelése és kivitelezése
  • Termékekhez kapcsolódó beszállítói kör kiválasztása
  • Projektcélok követése és megvalósítása
  • Változtatás management
  • Helyi beszállítók bevezetése

Elvárások:

  • Villamos-,gépészmérnöki vagy közgazdász végzettség ,műszaki beállítottság
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Microsoft Office)
  • Jó kommunikációs készség (vevői kapcsolattartás, tárgyalás)
  • Csapatmunkára és csapat irányítására való hajlam
  • Nagy munkabírás
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Projektvezetői tapasztalat
  • Német nyelvtudás
  • SAP ismeret
Helyek Miskolc
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő