www.cvonline.hu

PROJECT MANAGER

  • A hirdetés 534 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Gyártás vezetés támogatása, döntés előkészítés
  • A termelési adatok gyűjtése és rendszeres elemzése és ellenőrzése (gyártási kulcsmutatók) jelentések elkészítése
  • Részvétel beruházásokban
  • Közreműködés tesztgyártásokban
  • Részvétel kampányindításban
  • Munka-tűz és környezetvédelemmel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Az energiagazdálkodás (elektromos áram, gáz) felügyelete, fejlesztése
  • SAP gyártás és logisztika modulok felügyelete

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú élelmiszeripari mérnök vagy élelmiszeripari gépészmérnök végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás (írásbeli és szóbeli kommunikációra képes)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Excel, Word,
  • B kategóriás jogosítvány
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Megbízhatóság
  • Mobilitás

Előny:

  • Középszintű német nyelvtudás (folyamatos kommunikáció, írásban és szóban)
  • Élelmiszeripari vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű SAP ismeretek
  • CAD felhasználói szintű ismerete

 Munkavégzés helye:

Austria Juice Hungary Kft, Vásárosnamény

4800 Vásárosnamény, Nyíregyházi út 3.

Jelentkezési határidő az állásra:

2015. július 31.

Az állás kezdésének várható időpontja:

2015. szeptember 1.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő