www.cvonline.hu

Project Manager

  • A hirdetés 655 napja lejárt

A National Instruments Kutatás-Fejlesztési Mérnökségének Áttervező mérnöki csoportjába keresünk pályakezdő vagy több éves tapasztalattal rendelkező új mérnök kollégát Project Manager pozícióba. Téged keresünk, ha ismered az elektronikai gyártókörnyezetet, átfogó rendszerszemlélettel rendelkezel, energikus és proaktív vagy. Ebben a pozícióban lehetőséged van végigkísérni a termék útját a kezdetektől a kivezetésig, valós hatást gyakorolni az üzletre és life-cycle menedzsmentre. Ha felkeltettük az érdeklődésed és szeretnél egy összetartó, segítőkész csapat részeként dolgozni baráti légkörben, multinacionális high-tech körülmények között, várjuk a jelentkezésed.

Pozíció áttekintése és főbb feladatok

• Meglévő hardver termékek korszerűsítésére irányuló projektek irányítása
• Magas megtérülést ígérő revíziós folyamatos fejlesztési projektek felismerése és irányítása
• Költségcsökkentéssel, hatékonyság fejlesztéssel, technológiai korszerűsítésekkel, megbízhatósággal és gyárthatósággal kapcsolatos projektek feltárása és megvalósítása
• Teszt fixture-ök és hardver termékek revíziós projektjének irányítása
• A Kutatás-Fejlesztés és Gyártás, valamint egyéb társterületek közötti kommunikáció támogatása
• Projekt ütemezés és erőforrás menedzsment
• Közreműködés gyártási szervezetekkel a termékek gyártásának előkészítésében
• A projekt csapat feladatainak meghatározása
• Termékek árazásának, költségeinek ismerete
• Projektek irányítása a cég piaci stratégiájának és üzleti céljainak megfelelően
• Alapvető mérnöki tervezések (EOL alkatrészek cseréje, RoHS konverziós projektek)
• A termékek vevői felhasználásának és alkalmazásának ismerete

Feltételek
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
• Jó problémamegoldó képesség
• Projektszervező és –vezető készség
• Képes önállóan és csapatban dolgozni
• Fejlődésre, tanulásra nyitott személyiség

Előny
• Villamosmérnöki M.Sc/B.Sc diploma
• Több éves iparági tapasztalat

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Elektronika / Telekommunikáció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő