www.cvonline.hu

Project Manager

  • A hirdetés 746 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, külföldi tulajdonban lévő, műszaki területen tevékenykedő, dinamikusan bővülő, szolgáltató partnere részére

munkatársat

keres.

Feladatok:

• Telekommunikációs szoftverfejlesztésekhez, - tesztelésekhez szorosan kapcsolódó projektek managelése,
• Több párhuzamosan futó projekt irányítása,
• People management feladatok, 20 fős csapat koordinálása,
• Ügyféltárgyalások lebonyolítása,
• Folyamatos kapcsolattartás a külföldi anyavállalattal,
• Új kollégák felvételénél, képzésénél aktív közreműködés,
• Munkatárs orientált céges kultúra folyamatos fejlesztése.

Elvárások:

• IT/műszaki területen szerzett BSC diploma,
• Telekommunikációs projektmanagementben szerzett 2-3 év gyakorlati tapasztalat,
• Szoftverfejlesztési ismeretek,
• Magabiztos angol nyelvtudás,
• People management tapasztalat előny,
• Nagyon erős projekt management szemlélet,
• Határozott, érdekérvényesítő, emberközpontú, dinamikus személyiség,
• Ügyfélorientált gondolkodásmód.

Amit ajánlunk:

• Családias, barátságos munkahelyi környezet,
• Dinamikus, elhivatott csapat,
• Versenyképes bér,
• Szakmai fejlődési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol