www.cvonline.hu

PROJECT MANAGER

  • A hirdetés 969 napja lejárt

Egyedi szoftver- és alkalmazásfejlesztés területén piacvezető megbízónk részére keresünk tapasztalt Project Manager kollégát.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

Teljes felelősség a projektek sikeres lebonyolításáért (ütemterv, minőség, költségek)

Projektek tervezése, vezetése és ellenőrzése

A helyi (budapesti) szoftverfejlesztő és minőségbiztosítási csapat által folytatott ügyfélprojektek koordinálása és felügyelete

Technológiai kérdéseket érintő ügyfélkapcsolatok fenntartása

Az ügyfelek műszaki elvárásaival kapcsolatos ügyféllátogatások lebonyolítása

Napi szintű együttműködés a csapat tagjaival és minden érintett kollégával

A projektekkel kapcsolatos dokumentumok elkészítése

Rendszeres beszámolási kötelezettség a Business Unit vezetője felé

Elvárások:

Felsőfokú végzettség

C/C++ szoftverfejlesztési tapasztalat

Felsőfokú, aktív angolnyelv-ismeret

Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat

Csapat-/projektmenedzsment területén szerzett 2-3 éves tapasztalat

Kiváló kommunikációs készség

Nagyfokú függetlenség és proaktivitás

Minőségorientált szemlélet

Képesség több feladat párhuzamos ellátására és nagy teherbíró-képesség

Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat és rendszeres utazás

Előnyök:

Járműipari tapasztalat

Projektmenedzsment területén szerzett végzettség (pl. PMI)

Projektmenedzsment, elsősorban szoftverek/informatika terén szerzett tapasztalat

Különböző operációs rendszerek, köztük a Linux/QNX és a mobilplatformok gyakorlati ismerete

Ázsiai nyelvek (japán, kínai, koreai) felsőfokú ismerete

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, rugalmas munkaidő.

Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol