www.cvonline.hu

Project Manager

  • A hirdetés 909 napja lejárt

A

magyarországi vállalata gödöllői telephelyre

munkatársat keres.

A jelölt feladatai:

  • NPI és fejlesztési projektek vezetése
  • Caterpillar Gyártási Rendszer (CPS), Lean, 6 Sigma folyamatok működtetése, folyamatos  fejlesztés vezetése
  • Termelési és üzleti eljárások, rendszerek fejlesztése
  • Értéklánc átalakítások koncepciójának megtervezése és azok bevezetése
  • Munkatársak képzése és fejlesztése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség – műszaki területen
  • Minimum 3 éves gyártási tapasztalat
  • 2-3 éves projektvezetői gyakorlat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Haladó szintű MS Office ismeret (Excel/Word/PowerPoint/MS Project)
  • Kiemelkedő probléma megoldó, prezentációs és kommunikációs képesség
  • Motivált és nyitott gondolkodás
  • Rendszerszemlélet, logikus gondolkodásmód, kiváló szervezőkészség
  • Csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Ipari környezetben szerzett folyamatos fejlesztésre irányuló projektvezetői tapasztalat
  • Autóipari gyártási tapasztalat
  • 6 Sigma módszer, Lean folyamat ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kihívásokkal teli, változatos munka
  • Versenyképes kompenzációs csomag

Magyar  és angol nyelvű fényképes önéletrajzát, kérjük, hogy töltse fel az alábbi linken.

Helyek Gödöllő
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő