www.cvonline.hu

Project manager

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 805496
lejárt

Professzionális világítástechnikai eszközök forgalmazásával foglalkozó belvárosi lámpastúdió keres értékesítési tapasztalatokkal rendelkező új kollégát szállodák, irodaházak, autószalonok, lakások, gyártócsarnokok, üzletek igényeinek kiszolgálására.

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott lámpatestek értékesítése
  • Belső építészekkel, építészekkel, beruházókkal új kapcsolatok kiépítése
  • Meglévő partnerek magas színvonalú kiszolgálása
  • Ajánlatok előkészítése, összeállítása, nyomon követése
  • Ártárgyalások folytatása, szerződéses feltételek kialakítása
  • Projektek koordinálása a szerződéskötéstől a teljesítésigazolásig

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló tárgyaló készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, pontosság, ügyfélközpontúság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Világítástechnikai piacon szerzett tapasztalat
  • Meglévő kapcsolatrendszer
  • Műszaki ismeretek
  • Angol / német nyelvismeret
  • AutoCAD ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Céges autó, laptop, mobil telefon
  • Változatos projektek, folyamatos szakmai fejlődés
  • Lehetőség nemzetközi tapasztalatszerzésre

Amennyiben a fenti elvárások megfelelnek korábbi szakmai tapasztalatainak, jelentkezését várjuk a tárgyban lampastudio megjelöléssel a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük, önéletrajzában részletesen térjen ki értékesítésben szerzett tapasztalataira, elért eredményeire.