www.cvonline.hu

Project manager

  • A hirdetés 1202 napja lejárt

Élettudományi és gyógyszeripari készülékeket fejlesztő-gyártó, dinamikusan növekvő hazai vállalat számára keresünk

Project managert

Feladatok:

  • A cég által gyártott készülékek értékesítése, új ügyfelek felkutatása és akvirálása
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, árajánlatok és üzleti tervek készítése és végrehajtása
  • Ügyféltalálkozók szervezése és lebonyolítása, konferenciákon való részvétel
  • Marketing stratégia kialakítása
  • CRM rendszer karbantartása
  • Piaci igények szerinti új termékekre javaslattétel
  • Proaktív szakmai és üzleti kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Élettudományok területén szerzett diploma (orvos, gyógyszerész, biológus, vegyész, biofizikus )
  • Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás
  • 1-2 éves értékesítésben szerzett tapasztalat (értékesítés, üzletfejlesztés)
  • Erős kapcsolatteremtő képesség
  • Határozott fellépés, kiváló tárgyalástechnika
  • Lendületes, energikus attitűd
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú karrier lehetősége
  • Változatos projektekben való részvétel lehetősége
  • Munkába állás kezdete: azonnal.