www.cvonline.hu
Project Manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.10.
Jelentkezési határidő: 2014.02.13.
Hirdetés azonosító: 619449
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Partnercégünk számára, mely egy dinamikusan fejlődő, budapesti székhelyű szoftverfejlesztő vállalat, csapatába projektmenedzsert keresünk.

Főbb feladatok és felelősségi körök

  • Teljes felelősség a projektek sikeres lebonyolításáért (ütemterv, minőség, költségek)
  • Projektek tervezése, vezetése és ellenőrzése
  • A helyi (budapesti) szoftverfejlesztő és minőségbiztosítási csapat által folytatott ügyfélprojektek koordinálása és felügyelete
  • Technológiai kérdéseket érintő ügyfélkapcsolatok fenntartása
  • Az ügyfelek műszaki elvárásaival kapcsolatos ügyféllátogatások lebonyolítása
  • Napi szintű együttműködés a csapat tagjaival és minden érintett kollégával
  • A projektekkel kapcsolatos dokumentumok elkészítése
  • Rendszeres beszámolási kötelezettség a Business Unit vezetője felé

Alapvető elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • C/C++ szoftverfejlesztési tapasztalat (v. egyéb fejlesztői tapasztalat)
  • Felsőfokú, aktív angolnyelv-ismeret
  • Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsment v. csapatvezetés területén szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagyfokú függetlenség és proaktivitás
  • Minőségorientált szemlélet
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására és nagy teherbíró-képesség
  • Nemzetközi környezetben szerzett munkatapasztalat és rendszeres utazás

Előnyt jelent

  • Projektmenedzsment területén szerzett végzettség (pl. PMI)
  • Projektmenedzsment, elsősorban szoftverek/informatika terén szerzett tapasztalat
  • Különböző operációs rendszerek, köztük a Linux/QNX és a mobilplatformok gyakorlati ismerete
  • Német- vagy ázsiai nyelvek felsőfokú ismerete
  • Járműipari tapasztalat

Amit kínálnak

  • Egy sikeres és elismert hazai világcég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Dinamikus nemzetközi növekedés és a jövő navigációs fejlesztéseiben való részvétel
  • Kiváló hazai szakemberekből álló, fiatalos csapat
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások, szakmai fejlődési lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások, rugalmas munkaidő
  • Csapatépítő rendezvények, családi programok, társadalmi felelősségvállalás