www.cvonline.hu

PROJECT MANAGER

  • Company_icon Vatera
  • Location_icon VII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

A Vatera.hu oldal 2000-ben kezdte meg működését azzal a céllal, hogy az eladók és a vevők egymásra találását segítse. Az online piacteret néhány hazai egyetemista alapította, elkötelezve magukat annak, hogy hazánkban egy új kereskedelmi platformot létrehozva bárki számára lehetővé tegyék az interneten keresztül történő kereskedést. Míg az oldal indulásának első évében csupán 701 felhasználót regisztrált az oldal, ma már közel 2,7 milliós felhasználói táborának köszönhetően óriási potenciális vevőkör elérésére nyújt lehetőséget. Ennek köszönhetően havonta 350.000 termék talál új gazdára a piactéren, ami percenként több, mint 10 sikeres vásárlást jelent.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • A platform fejlesztésével kapcsolatos új ötletek és javaslatok kidolgozása, összegyűjtése
  • Fejlesztési projektek összeállítása, koordinálása, nyomon követés
  • Folyamatos kommunikáció a kivitelező csapatokkal és külsős partnerekkel, akár angolul is
  • A felhasználó élmények és igények alapján a termék víziójának alakítása
  • A fejlesztések során felmerülő kérdések megválaszolása, akadályok elhárítása
  • Elkészült fejlesztések tesztelése, elfogadása, felhasználói dokumentáció elkészítése
  • Kérdőívek elkészítése, tematikájuk meghatározása
  • Visszajelzések begyűjtése és véleményezése
  • Elemzések bekérése, elkészítése, feldolgozása és prezentálása
  • Riportok elkészítése, azok folyamatos aktualizálása

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • A Vatera alapos, felhasználói szintű ismerete
  • Legalább 2-3 év, hasonló munkakörben szerzett, releváns tapasztalat
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • IT beállítottság, fejlesztői affinitás
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Talpraesettség, önállóság, proaktivitás
  • Can-do attitűd, csapatszellem

További előnyt jelent:

  • Szakmai újdonságok iránti nyitottság

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VII. kerület

Szakmai önéletrajzot bérigény megjelölésével várjuk.

Helyek VII. kerület
Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > It szakértő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol