www.cvonline.hu

Project Manager

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.18.
Hirdetés azonosító: 1149094

Projektvezető szakembert keresünk multinacionális világítástechnikai partnerünk számára, budapesti munkavégzésre. A cég új Kutatás és Fejlesztés központot alakít ki a fővárosban, a Projekt Vezető kollégának lehetősége lesz egy dinamikusan fejlődő csapat irányítására.

Főbb feladatok:

- Egyedi világítástechnikai megoldásokkal kapcsolatos projektek teljes körű irányítása

- A projekt koordinálása a vevői igényfelméréstől, az ajánlatadáson, fejlesztésen, validáción, a minőségi-, műszaki-, idő- és költség tervek készítésén és betartatásán, és a gyártásba helyezésen keresztül

- A kolléga felelősséggel tartozik a projektek műszaki, gazdasági tartalmáért és a vevői elégedettségért

Főbb elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség

- Tapasztalat műszaki (fejlesztési vagy gyártási) projektek vezetésében

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

- Világítástechnikai tapasztalat előnyt jelent

 Éves csomag bruttó 9.600.000 Forinttól.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen angol és magyar nyelvű önéletrajzával a Link megjelenítése oldalunkon.

Keywords: Project Management, Project Leader, Lighting technology, Production, Development, Electronics