www.cvonline.hu

Project Manager

  • Az állásajánlat lejárt.

A termékeit döntően Nyugat-Európában értékesítő, 80 fős fémmegmunkálással (lemez alkatrészek, forgácsolt alkatrészek, illetve késztermékek gyártásával) foglalkozó kft. Project Managert keres Budapesttől 15 km-re található üzemébe.

Feladatok:

az egyes projektek irányítása, koordinálása, megvalósulásának figyelemmel kísérése,  hogy a munkák a tervek szerint, az elvárt minőségben, az előírt határidőre, a tervezett költségkereten belül kerüljenek megvalósításra.

Feladatkörök:

  • Projektek vezetése, irányítása
  • A feladatok részletezése, kiosztása, időzítése
  • Összetettebb, magasabb szintű problémák kezelése, önálló megoldása
  • Folyamatos személyes kapcsolattartás, egyeztetés az ügyféllel
  • Munkatársak, alvállalkozók munkájának koordinációja, felügyelete
  • Határidők betartása és betartatása
  • Állandó minőségi ellenőrzés biztosítása
  • Végső tesztek felügyelete
  • Projektek lezárása és a kész munka átadása
  • Átadás során/után felmerült igények összegyűjtése, fölmerült hibák azonnali kijavíttatása

Elvárás:

  • közép vagy felsőfokú gépész végzettsége, lemezmegmunkálásban, forgácsolásban, mechanikai alkatrészek és szerelt egységek gyártásában legalább 3 éves szakmai és 1 éves vezetői tapasztalat, AUTOCAD és műszaki rajzolvasási ismeretet, projektvezetési gyakorlata, középfokú német- és/vagy angol nyelvtudás. Rendkívül jó kommunikációs képesség
  • Csapatszellem, ugyanakkor nagyfokú önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Precizitás, pontosság, alaposság
  • Kreatív, megoldáskereső személyiség

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Munkavégzés helye Budapesttől 15 km
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest