www.cvonline.hu

Project manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.18.
Jelentkezési határidő: 2017.03.30.
Hirdetés azonosító: 1081561

Pozíció leírása / Job description

Magyarországi hegesztő berendezéseket forgalmazó Partnercégünkhöz keresünk Project Manager kollégát.

Feladatok:

- Hegesztőrobot projektek operatív szervezése, lebonyolítása
- Robottelepítéseknél, hegesztőgép átadásoknál aktív közreműködés
- Hegesztéstechnológiai, automatizálási tanácsadások
- Szakmai oktatások, előadások tartásának lehetősége
- Beszállítói, alvállalkozói körök felügyelete
- Szakmai anyagok fordítása, lektorálása
- K+F+I nyertes pályázat szakmai koordinációja

Elvárások:

- Hegesztőmérnöki, hegesztőtechnológusi, hegesztő specialista végzettség
- 2-3 év hegesztés területén szerzett tapasztalat
- Német és/vagy angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- High Tech technológiák, magas műszaki színvonal
- Szakmai továbbképzések, fejlődési, karrier lehetőségek
- Stabil háttér, szervezett cég
- Teljesítményarányos bérezés
- Német nyelvoktatás
- Külföldi szakmai utak/továbbképzések
- Felelősségteljes, kihívásokkal teli önálló munkavégzés
- Fiatalos csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a