www.cvonline.hu
Project Manager
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1080145

Dinamikusan fejlődő, stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A projektekkel kapcsolatos kommunikáció irányítása és koordinációja
  • Teljes körű felelősség a projektek sikeres megvalósításában
  • Projekt-tervezési, irányítási és ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Projekt felülvizsgálatok rendszeres elvégzése
  • Szoros vevői kapcsolattartás
  • Költségszámítási és árajánlat-tételi folyamatokban való aktív részvétel
  • Az értékesítési csapat munkájának támogatása az új vevő megszerzés érdekében

Elvárások:

  • Mérnöki diploma
  • Minimum 5 éves projektmenedzseri tapasztalat
  • Minimum 3 éves tapasztalat autóipari gyártási környezetben (preferáltan Tier 1 beszállító)
  • Vevői kereskedelmi tárgyalások, valamint vevői és beszállítói kapcsolattartás terén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, minőségorientált hozzáállás
  • Nagyfokú önállóság és pro aktivitás
  • Rendszeres üzleti utak vállalása (Nyugat-Európa)

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Utazási hozzájárulás, lakhatási támogatás
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési- és előrelépési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Modern munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.