www.cvonline.hu

Project Manager

  • A hirdetés 253 napja lejárt

A MedRes egy folyamatosan bővülő magyar, magántulajdonban lévő kutató-fejlesztő cég, melynek célja
a minőségi és innovatív orvosi eszközök fejlesztése az elektro-sebészet területén.
Elhivatottságunk, hogy termékeinken keresztül minimalizáljuk a betegek műtéti kockázatát és ezzel
javítsuk a műtét utáni élet minőségét; illetve dinamikus és kreatív munkahelyet biztosítsunk
munkatársainknak.

Csapatunk bővítésére keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok, munkák:

  • Humán egészségügyi mérnöki fejlesztési projektek önálló vezetése és külföldi megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Projekt-riportok és teljesítési igazolások készítése a vevői követelményeknek megfelelően
  • Projekt adminisztráció, projekt monitorozás, állapotjelentés készítése
  • Ügyfelekkel való kommunikáció, kapcsolattartás
  • Felsővezetői döntések előkészítésében való aktív részvétel
  • Társosztályok közötti hatékony kommunikáció támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki (gépész- vagy villamosmérnöki végzettség)
    [üzleti/gazdasági jellegű másoddiploma előny]
  • Tapasztalat nemzetközi megrendelői / beszállítói kapcsolatok kezelésében
  • Előny a supply chain management és controlling tapasztalat
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség és rendszerszemlélet
  • Empatikus, jó tárgyalópartner
  • Tárgyalóképes, magabiztos angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Rugalmasság, stressz alatt is megbízható munkavégzés
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete (Excel, Word, Power P.)
  • Érdeklődés a XXI. századi innovatív egészségügyi vagy orvostechnikai újítások iránt
  • Előny a SolidWorks tervezőszoftver aktív felhasználói vagy passzív ismerete

Ajánlatunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítményorientált motivációs rendszer
  • Fiatalos csapat
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi környezet, tengerentúli utazások lehetősége

Munkavégzés helye:

  • 1083 Budapest, Illés utca

A jelentkezés módja:

Jelentkezni magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzzal - bérigény megjelölésével - a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő