www.cvonline.hu

Project Manager - Tranzakciós tanácsadás [ST-DPM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2014.06.25.
Hirdetés azonosító: 763410

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a világ egyik vezető könyvvizsgálati, vezetési tanácsadási, pénzügyi tanácsadási, kockázatkezelési és adó tanácsadási szolgáltatást nyújtó vállalata.

Feladatok

A pozíció fókuszában a különböző pénzintézeti ügyfelek tranzakciós projektjeinek a menedzselése áll:

- Az ügyfél igények megértése
- A különböző pénzintézeti folyamatok és rendszerek felmérése
- A folyamatfejlesztési és hatékonyság növelő stratégia kidolgozása
- A projekt ütemterv megírása és az erőforrások menedzselése
- A projekttagok munkájának koordinálása
- Állandó kapcsolattartás és információ megosztás az ügyfelekkel (top menedzsment)

Elvárások

- Egyetemi/főiskolai végzettség
- 3-5 éves pénzintézeti projektek vezetésében szerzett tapasztalat ügyfél vagy tanácsadói oldalon
- pénzintézeti rendszerek és folyamatok kiváló ismerete
- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás
- Analitikus gondolkodás
- Kiváló kommunikációs készség és szervező képesség
- Ügyfélorientált szemléletmód

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió