www.cvonline.hu

Project Manager - INT/6/14

  • A hirdetés 291 napja lejárt

Feladatok

  • Szakértőként részt venni az online projektjeinkben
  • Specifikációkat, rendszerterveket, pályázati anyagokat készíteni az üzleti igények alapján
  • Kommunikálni az Ügyfeleinkkel
  • Döntés előkészítés webalkalmazások és portálok fejlesztésének irányításában
  • Projekteket adminisztrálni
  • Folyamatosan és kimutathatóan fejlődni
  • Felkutatni és kipróbálni a legmodernebb technológiákat

Elvárásaink:

  • Legyen kiváló problémafelismerő- és megoldó készséged
  • Empatikus, jó tárgyaló partnernek kell lenned
  • Vonzódj a Webes technológiákhoz
  • Angol nyelvtudás
  • Rendelkezz felsőfokú informatikai végzettséggel vagy ennek megfelelő tapasztalattal
  • Legyen legalább 2-3 év tapasztalatod

Előnyt jelent:

  • Ha vonzódsz a projektvezetéshez vagy tanácsadói munkához
  • UML tervező ismeret és modellezési tapasztalat
  • JAVA ismeret
  • Van pénzintézetnél vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalatod
  • Dolgoztál már Agilis (Scrum) környezetben vagy van projektmenedzser képesítésed
  • Ismered a legmodernebb Social/Cloud/noSQL IT trendeket és rendszereket
  • Van egy kis UI és UX érzéked
  • Ismersz irányítási módszertanokat
  • Aktívan részt veszel magyar vagy nemzetközi szakmai közösségekben
  • Használsz napi szinten JIRA-t, Subversiont

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés
  • Kiváló megközelíthetőségű iroda (Déli Pályaudvar metróállomás)
  • Továbbképzési lehetőség
  • Erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák
  • Nemzetközi és hazai projektek
  • Fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
  • Korszerű fejlesztési módszertanok
  • Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
  • Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső tanfolyamok
  • 700 kötetes belső könyvtár+Kindle, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok
  • Szakmai vagy vezetői karrier lehetőség
  • Modern irodai környezet, korszerű MacBook Pro és Toshiba notebookok monitorral
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • Végtelen mennyiségű kávé, tea és méz

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és motivációs levelét bérigényének megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő