www.cvonline.hu

Project Manager /Győr/

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Pozíció leírása:

Új termékbevezetési projektek teljeskörű összefogása - vevői igénytől egészen a prototípus gyártásig;
Szoros együttműködés az értékesítési központtal, beszállítókkal és vevőkkel;
A prototípus gyártásának megszervezése (pl. alapanyag megrendelésének, gépek rendelkezésre állásának biztosítása);
Beruházásokkal kapcsolatos tevékenységek ellátása;
Projekt megbeszélések összehívása, riportok készítése, határidők nyomonkövetése;
APQP területtel szoros együttműködés;
Riportolás a mérnökségvezető részére.

Követelmények:

Felsőfokú műszaki végzettség (főiskola vagy egyetem);
Projektvezetői tapasztalat, ha lehet autóiparban;
Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
Utazási hajlandóság (Európán belül), ennek mértékét az interjún átbeszéljük.

Munkavégzés helye:

Győr-Moson Sopron megye, Győr

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítése email címen keresztül!

A (fényképes) önéletrajzokat magyar és/vagy angol nyelven várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380, +36 30 6153578 (Fohner Károly)

Értékelt kvalitások

Ideális pályázó:

Rendkívül jó kommunikációs képességgel rendelkezik, meggyőző, határozott típus;
Jól össze tud fogni olyan kollégákat is, akik közvetlenül nem neki riportolnak;
A különböző kultúrákkal is könnyen megtalálja a hangot;
Eredményorientált.

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

A piaci átlag feletti bérezés és juttatási csomag;
A bejárás teljes támogatása;
Felelősségteljes munkakör;
Igényes, impresszív munkakörnyezet, ahol high-tech gépekkel történik a gyártás.

Egyéb hasonló állások Önnek
PROJECT MANAGER

Vatera

A Vatera.hu oldal 2000-ben kezdte meg működését...
VII. kerület, Budapest, Pest

Project Manager

Trenkwalder Kft

We are looking for new colleagues for our multi...

HAYS Hungary Kft.

Nemzetközi ingatlanfejlesztő partnercégünkhöz k...