www.cvonline.hu

Project Manager [BAID-PM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2015.06.03.
Hirdetés azonosító: 920570

Focus consulting

Megbízónk

Magyar tulajdonú, piacvezető dokumentumkezelő rendszer fejlesztésével foglalkozó ügyfelünk számára keresünk, bővülés okán, Project Manager munkatársat.

Feladatok

- A cég által fejlesztett rendszerhez kapcsolódó IT fejlesztési projektek teljes körű vezetése
- IT fejlesztési projektek terjedelmének, erőforrás- és költségigényének, valamint részletes ütemezésének megtervezése és követése; ajánlati tervek, tender anyagok összeállításának támogatása
- Projektek kockázatainak, problémáinak feltérképezése, értékelése, kezelése és folyamatos követése
- Rendszeres projekt státuszmegbeszélések levezetése; projekt jelentések készítése és a projekt-menedzsmenthez kapcsolódó adminisztratív tevékenységek elvégzése; eszkalációs utak hatékony alkalmazása
- Folyamatos kapcsolattartás az üzleti területekkel (sales, production csapatok), ügyféloldallal, valamint a szállítókkal és partnerekkel

Elvárások

- Informatikai vagy műszaki végzettség (MSc, BSc)
- Minimum 3 év szoftverfejlesztési projekt vezetői tapasztalat
- Aktív középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban
- Erős analitikai és problémamegoldó képesség, a részletekre való érzékenység
- Magabiztosság, önálló munkavégzés
- Csapatépítési és csapatvezetési képesség
- Kiváló kommunikációs készség
- Microsoft Project vagy egyéb projekt menedzsment eszközök ismerete

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió