www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 571565
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, nemzetközi háttérrel rendelkező gyártó cég, magyarországi gyártóegységébe keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

PROJECT MANAGER

Feladatok:

•    a cég megbízóinak, igényeiknek és elvárásaiknak pontos ismerete, szakmai támogatása;
•    a teljes termelési folyamat menedzselése;
•    a termelés költségeinek kiszámítása;
•    árajánlatok készítése;
•    megrendelések kezelése;
•    a gyártó részleg információkkal való ellátása;
•    folyamatos és aktív kapcsolattartás a megbízókkal mind személyesen, mind elektronikus úton;

Elvárások:

•    felsőfokú műszaki végzettség;
•    műanyagipari területen szerzett tapasztalat;
•    mi. 3-5 év projekt mérnöki/menedzseri tapasztalat;
•    tárgyalóképes angol nyelvismeret elengedhetetlen;
•    vevőközpontú, proaktív gondolkodásmód;
•    határozott fellépés, magas szintű kommunikációs készség;

Munkavégzés helye:

•    Kelet-Magyarország

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC