www.cvonline.hu
Project Management Team Leader (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 902541
lejárt
FELADAT

  • A szervezeti egység pénzügyi teljesítményének fejlesztése költségek csökkentésével, hatékonyság növelésével
  • Az éves költségvetés tervezésének folyamatában való részvétel. Költségtervezés/az egység pénzügyi tervezetinek előkészítése, a jóváhagyott költségvetés menedzselése, eltérések igazolása és rendszeres előrejelzések előkészítése
  • A stratégia és jövő-orientált operációk fejlesztése és implementációja
  • A munkavállalók kompetenciáihoz köthető üzleti stratégiák fejlesztése
  • Célok meghatározása, a csapat segítése az önálló célok és felelősség megértésében
  • Teljes egyetértés a meghatározott service level-ekben, minőségi célkitűzésekben és ügyfélelégedettség indexekben
  • A célkitűzések elérésének, és a folytonos folyamat és minőség optimalizálás biztosítása
  • Operációs és menedzsment riportok biztosítása minőségi célokból

  • Felsőfokú végzettség
  • A Service Desk-hez köthető operációs és irányítási folyamatok magas szintű ismerete
  • Service Desk-hez kötődő eszközök és folyamatok részletes ismerete
  • Kitűnő vezetői készségek, eredmények biztosítása
  • Belső (munkatársak) és külső (ügyfelek) kommunikáció kitűnő kezelése
  • ITIL folyamatok, SLA-k, OLA-k megértése
  • Általános Telecommunication szabályok és jogszabályok ismerete
  • Supplier Management and Steering-ben való komoly tapasztalat
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Önálló munkavégzés, csapatjátékos
  • Rugalmasság, cselekvésre és utazásra való hajlandóság
  • Megbízható, hűséges, kreativitásra képes
  • Készséges támogatás, jövőbeni fejlesztések iránti érdeklődés
  • Ügyfél-és megoldás orientált, döntéshozatalra képes, vezetői személyiség
  • Remek konceptuális, analitikai készségek
  • Incident, Problem és Change Management folyamatokban való tapasztalat
  • Angol és német nyelvek felsőfokú ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 82838

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...