www.cvonline.hu

Project Management Office Coordiantor

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1175570

Project Management Office Coordinator pozícióba keresünk új munkavállalót multinacionális partnerünk budapesti irodaházába.
Partnerünk versenyképes fizetésen felül, modern multinacionális munkakörnyezetet és fiatalos csapatot kínál a jelentkező számára.

A Project Management Office Coordinator legfontosabb feladatai:

Belső projektek intézése, harmonizálása és követése
• Dokumentumok kezelése és ellenőrzése
Meetingek szervezése és lebonyolítása
• Prezentációk készítése

Legfontosabb elvárások:

• Hasonló munkakörben, office coordinátorként szerzett tapasztalat
• Pontos ,precíz munkavégzés
• Erős középfokú angol nyelvtudás,
• Jó problémamegoldó, kommunikációs és szervezési készség

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük kattintson az oldal alján található “Jelentkezem” gombra és küldje el Önéletrajzát nekünk.

Abban az esetben, ha ez az ajánlat most nem aktuális Önnek, de szeretne többet tudni a lehetőségeinkről, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot, és szakértőink segítenek megtalálni az Ön számára ideális pozíciót.