www.cvonline.hu

Project Leader

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1197972

Projektvezetőt keresünk nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk számára irodaépítési projektekre Budapesten.

A leendő Projektvezető feladatai lesznek:
- A projekt teljes életszakaszának végigkísérése tervezéstől az átadásig;
- A projektmenedzser munkájának támogatása;
- A leasing csapattal való szoros együttműködés;
- A beruházó képviselete minden projektfázisban;
- A munkavédelmi szabályoknak való megfelelés biztosítása.

Mire van szükség a sikerhez?
- Felsőfokú építőipari végzettség;
- Irodakivitelezési projektek vezetésében szerzett tapasztalat;
- Magabiztos angol nyelvtudás;
- Ingatlanfejlesztésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.

 Éves juttatási csomag 9.000.000 HUF-tól érhető el.

 Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, küldje el a jelentkezését a hays.hu weboldalon