www.cvonline.hu

Project koordinátor

  • A hirdetés 399 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt debreceni telephelye

Gyógyszergyártó Igazgatóság

Ellátási Lánc Főosztály, Projekt Menedzsment

Projekt koordinátor

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • Termék harmonizációval/ transzferekkel kapcsolatos tevékenység koordinációja;
  • Igények teljesítésével, termék kiszállításokkal kapcsolatos tevékenységek koordinálása;
  • Vevői igények folyamatos nyomon követése és elemzése;
  • Időterv készítése és folyamatos nyomon követése;
  • Termék tervezésében, gyártásában, minősítésében, kiszállításában érintett társosztályokkal való kapcsolattartás;
  • A transzferek nyilvántartására szolgáló adatbázisok feltöltése /aktualizálása ;
  • Projektekkel kapcsolatos operatív tevékenységek koordinálása;
  • Riportok készítése.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Hasonló területen szerzett több éves tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • Kiváló problémamegoldó készség;
  • Pontos, precíz, igényes munkavégzés
  • Pro-aktivitás, csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszerész, vegyész, műszaki vagy informatikai végzettség
  • Gyógyszeripari tapasztalat
  • Oracle és/vagy MsAcces szoftverek ismerete

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2015.11.29-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű