www.cvonline.hu
Project Koordinátor (BOQ) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 719590
lejárt
FELADAT

Feladatok

- Általános projekt koordinátori feladatok ellátása a központi Resource Management csoport számára.

- A projekt számára erőforrásról gondoskodik, projekttervet készít, tájékoztatja a résztvevőket, belső projekt esetén konzultál a belső ügyfelekkel.

- Kiadja a feladatokat, törekszik optimálisan kihasználni az erőforrásokat, működteti a projekt-szervezetet, vezeti a projektcsoportot.

- A projekt előrehaladását nyomon követi, figyeli a részvevők munkáját, teljesítményét, motiválja a projekt-csoport tagjait, javaslatokat tesz a munkahelyi vezetőnek a projekttagok képzésére, jutalmazására, megosztja az információkat.

- Betartatja az utasítási, eszkalációs és riportolási rendet, gondoskodik a jelentések időben történő elkészültéről.

- Kialakítja és ellenőrzi a projekt-adminisztrációt.

- Rendszeresen figyeli a projekt erőforrás-felhasználását.

Elvárások

- 1-3 év tapasztalat

- BSc vagy MSc diploma

- HR vagy gazdasági háttér előny

- Önálló munkavégzésre való képesség

- Pontosság

- Tanulási hajlandóság

- Témák fejlesztésére és javítására való hajlandóság

- Microsoft Office ismeret (Excel, Power Point, Word, Outlook)

- Német felsőfok

- Angol középfok

Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79500

PROFIL