www.cvonline.hu

PROJECT ÉS SALES MANAGER

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 458598

Multinacionális fémipari gyártó partnerünk bővülő csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Project folyamatok irányítása a project kezdetétől a végéig,
  • Project célok és feladatok meghatározása együttműködve a felső vezetéssel és a project többi résztvevőjével,
  • Project terv és a kapcsolódó kommunikációs dokumentumok teljes körű elkészítése,
  • A project résztvevőinek folyamatos, pontos és érthető tájékoztatása a project elvárásokról,
  • Szükséges erőforrások és felelősségi körök meghatározása,
  • Napi project események menedzselése,
  • Költségvetési javaslatok kidolgozása,
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
  • Új ügyfelekkel való kapcsolat kiépítése,
  • Esetlegesen felmerülő reklamációk fogadása és kezelése.
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (elsősorban mérnöki, gazdasági területen),
  • Minimum 2 év szakirányú munkatapasztalat,
  • Stabil angol nyelvismeret (aktív, szakmai kommunikációra alkalmas szint),
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság,
  • Nagy munkabírás,
  • Kiváló szervező képesség,
  • Magabiztos fellépés,
  • Önállóság.
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Kapcsolat:
Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű ellátására, várjuk jelentkezését, magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a megpályázott munkakör feltüntetésével a következő címre: E-mail cím megjelenítése