www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 915424
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Nemzetközi autóipari beszállító Partnercégünk részére keresünk Projekt engineer munkatársat hosszú távra.

PROJEKT ENGINEER, GYÁRTÁS (MO-310)

Feladatok:
  • Új munkák bevezetése, folyamatos egyeztetések a technológusokkal,
  • Gyártósor műszaki támogatása,
  • Futó projektek műszaki előkészítése, folyamatos fejlesztése,
  • Autóipari Ügyféllel való közvetlen kapcsolattartás, ügyféligények pontosítása, megvalósítása,
  • Együttműködés a társosztályokkal,
  • Futó projektek műszaki felügyelete,
  • Költségcsökkentő és hatékonyságnövelő fejlesztések kidolgozása,
  • Vevői kapcsolattartás műszaki témákban,
  • Változások bevezetése menedzselése.
Elvárásaink:
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Műszaki területen szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat a következőkben: Projektmenedzsment műszaki cégnél,
  • Angol aktív nyelvismeret középfokon,
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete és/vagy Solid Works,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Munkavégzés helye: Békés megye.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Békés