www.cvonline.hu

Project Engineer

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2017.10.18.
Hirdetés azonosító: 1166102

Projektmérnököt keresünk nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünkhöz Budapesten.

Projektmérnök

Az Ön új cége
Projektmérnöki pozíció nyitott Európa szerte jól ismert ingatlanfejlesztő partnerünknél Budapesten.

Az Ön új pozíciója
A Projektmérnöki pozícióban legfontosabb feladatai a következők lesznek: meglévő bérlők további irodatereinek kiépítése, átalakítási munkálatok koordinálása, kivitelezési feladatok meghatározása. Mindezek mellett felelős lesz a tender menedzsmentért, vállalkozók kiválasztásáért és a CAPEX feladatok ellátásáért.

Mire van szüksége a sikerhez
A pozíció betöltéséhez elengedhetetlen a felsőfokú műszaki végzettség (gépész-/villamos-/építészmérnök) és a kivitelezésben szerzett tapasztalat. Az üzemeltetésben való jártasság előnyt jelent.

Mire számíthat partnerünktől
A vállalat kompetitív juttatási csomagot és a szakmai fejlődés lehetőségét kínálja a leendő projektmérnök számára.

Éves juttatási csomag: 7.800.000 HUF-tól

Mit kell tennie most
Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Keywords: construction, civil engineering, office building, facility management, project engineer