www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.18.
Hirdetés azonosító: 1118955

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára. Ügyfelünk megbízásából a következő munkakörbe keresünk szerződéssel munkatársat:

PROJECT DELIVERY MANAGER (KF16-64)

Feladatok:
  • Projektütemezés tervezése, státusz követése, határidők betartatása, riportolás vezetők felé
  • Kapcsolattartás az üzleti oldali megrendelőkkel, a megrendelők képviselete a fejlesztők és tesztelők felé
  • Beszállítók és belső erőforrások menedzselése
  • Egyeztetések, workshopok szervezése, moderálása
  • Elkészült projektanyagok véleményezése, jóváhagyatása
  • UAT és éles indulás szervezése, kapcsolattartás minden érintettel
Elvárások:
  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Projektmenedzseri munkatapasztalat
  • Üzleti és informatikai szemlélet
  • Rendszerszemlélet, jó elemzőkészség
  • Jó együttműködő és kommunikációs készség, MS Office magas szintű ismerete

Előny:

Fizetés: versenyképes jövedelem
Munkavégzés helye, ideje: Budapest, teljes munkaidős alkalmazotti/alvállalkozói jogviszony, projektmunka, minimum 3 hónapra, hosszabbítási lehetőséggel.
Kezdés: Azonnal

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja magyar és angol nyelvű önéletrajzát az oldalon.

Tech People LÁBLÉC