www.cvonline.hu
Project coordinator (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 842330
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Nemzetközi SAP roll-outban való részvétel
  • Kapcsolattartás a roll-out stakeholdereivel
  • Projektdokumentációk, riportok készítése
  • Prezentációk készítése
  • Nemzetközi workshopok előkészítése, moderálása, koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelvismeret előny
  • Utazási hajlandóság
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • SAP tapasztalat előny
  • Hasonló területen (projekt koordináció) szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az InfoParkban (Link megjelenítése)

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81481

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió