www.cvonline.hu

Project and Improvement Manager

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.27.
Jelentkezési határidő: 2017.08.18.
Hirdetés azonosító: 1143022

Multinacionális gyártó partnerünk Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei központjába keresünk, vezetői tapasztalattal rendelkező, LEAN területen jártas, folyékony angol nyelvtudással rendelkező szakembereket.
A vállalat versenyképes fizetést és nemzetközi karrierlehetőséget biztosít a sikeres jelentkezőnek.

Feladatok:
• Project & Improvement csapat vezetése
• Lokális bővítési projektek előkészítése és koordinálása
• Helyi és nemzetközi gyártósor transzferek koordinálása
• Lean kultúra kialakításában való részvétel
• Együttműködés társosztályokkal

Elvársok:
• Mérnöki végzettség
• Min. 1-2 éves vezetői tapasztalat
• Folyékony angol nyelvtudás
• Project management vagy Lean területén szerzett tapasztalat

Az éves juttatási csomag: céges autó + bruttó 7.500.000 HUF-tól.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol nyelvű önéletrajzával a hays.hu oldalon keresztül.