www.cvonline.hu

Project adminisztrációs tevékenység

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1099121

Telekommunikációs területen működő partnercégünk belső folyamatok adminisztrációs területére keresünk adminisztratív munkára nappali tagozatos (aktív/passzív féléven hallgatói- / tanulói jogviszonnyal rendelkező) diákokat.

Feladatok:

  • NEM TIPIKUS irodai adminisztratív tevékenység!
  • Ha szeretsz nyüzsögni, szervezni, irányítani és folyamatgazdaként vállalni is tudod az ezzel járó felelősségeti, akkor Tiéd a munka!
  • Belső munkatársakkal való folyamatos kapcsolattartás(e-mail, személyes telefonoskapcsolattartás) kéréseik, észrevételeik dokumentálása
  • Gépjárművek átadása / átvétele / ellenőrzése
  • Gépjárművel kapcsolatos asszisztenciális feladatok (adminisztrációk és ügyviteli folyamatok) ellátása pld. a kiadott gépjárművek nyilvántartás vezetése (Kinek?, Mikor? Hol? Miért? Melyiket? Meddig?)

Elvárások:

  • Aktív/passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony fennállása 2016.12.31.-ig (opcionálisan utánna is)
  • 18.  már betöltött életév és érettségi!
  • MS Office ismeret
  • Tisztelettudó de határozott személyiségjegy!
  • Jó kommunikációs készség (Illedelmes, de határozott megnyilvánulás a kommunikációban)
  • Folyamatos heti rendszeres munkavállalás, akár részmunkaidőben (irodai nyitvatartásban H-P 08.00-18.00 között)
  • A személygépjármű alapvető műszaki ismerete,
  • "B" kategóriás jogosítvány

Munkaidő: Hétfő - Péntek - 08:00-16:00 között - hetente legalább 24 órában

Előnyt jelent:

  • Gépjármű műszaki ismerete ( akkumulátor állapot megítélése alapvető folyadékszintek ellenőrzése és feltöltések
  • "B" kategóriás jogosítvánnyal folyamatos forgalomban való közlekedési gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 850 Ft/óra
  • multinacionális munkakörnyezet
  • Beosztható, rugalmas munkaszervezés akár 3 barát / iskolatárs részére is!

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretél válni, jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történőLink megjelenítése útján!

Kérdés esetén hívj bátran a +36 70 452-3312-es telefonszámot!