www.cvonline.hu

Project adminisztrációs munka multinacionális környezetben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 775209
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a telekommunikációs területen működő, piacvezető partnercégünk a Magyar Telekom Nyrt. project adminisztrációs területeire keresünk adminisztratív  és telefonos munkára nappali tagozatos (aktív féléven hallgatói- / tanulói jogviszonnyal rendelkező) diákokat.

Feladatok:

  • tipikusan irodai adminisztratív tevékenység
  • adatrögzítés, statisztikakészítés, egyéb irodai tevékenységek
  • részfolyamatok tesztelése, ellenőrzése
  • asszisztenciális feladatok (például: megbeszélés emlékeztetők rögzítése)

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony szeptembertől történő folytatása
  • betöltött 18. életév, érettségi
  • MS Office ismeret
  • jó kommunikációs készség
  • jó koncentrációs készség
  • folyamatos és heti rendszeres munkavállalás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8.00-16.00 között  minimum 4 óra,  - hetente legalább 20 óra (napi 4-6 órában) folyamatosan végezhető a tevékenység.

Amennyiben minimum 2014.12.31.-ig el tudod látni a feladatot és a hírdetés felkeltette az érdeklődésedet, kérlek jelentkezz!

Előnyt jelent:

  • a gépírási gyakorlat az adatbeviteli, adatrögzítlési munkák esetében nagy előnyt jelent
  • irodai adminisztratív munkában már megszerzett munkatapasztalat
  • kiváló kommunikációs képesség
  • esetleg hasonló munkakörben (adminisztrátor, asszisztens, adatrögzítő) szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó 800-950 Ft-os órabér (alapbér + minőségi / jelenléti bónusz)
  • multinacionális munkakörnyezet
  • a nappali tagozatos tanulmányokat követően a vállalatnál megszerzett munkatapasztalatokat figyelembe véve főállású karrierlehetőség esetleges felajánlása

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és egy dinamikus, sikeres csapat tagjává szeretél válni, jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történőLink megjelenítése útján!

Kérdés esetén hívj a +36 70 452-3312-es telefonszámot!

Felvétel: 2014. március!