www.cvonline.hu

Programvezető

  • A hirdetés 422 napja lejárt

A Salva Vita Alapítvány

programvezetőt

keres a Segítő Vásárlás programba!

A program fogyatékos emberek által készített minőségi termékek fejlesztését, népszerűsítését és piacra jutását segíti. Kreatív, dinamikus, sokrétű munka – a design világában. Ha kedveled a kihívásokat, szeretnél egy jó ügyért dolgozni, érdekel a design és nem okoz gondot az angol nyelv használata, jelentkezz!

A programvezető főbb feladatai:

  • A program üzleti tervének megvalósítása, a program menedzselése
  • Kapcsolattartás a védjegyet használó szervezetekkel, pályázókkal
  • A műhelyek számára termékfejlesztési projektek szervezése
  • Kapcsolattartás a dizájnerekkel, együttműködő partnerekkel
  • Honlap, a Facebook-oldal, valamint a magyar és angol nyelvű webáruház működtetése
  • Kommunikációs és marketing tevékenység hazai és nemzetközi színtéren
  • A programhoz kapcsolódó nyilvános rendezvények szervezése
  • Projekt szakmai adminisztrációja, pályázatok és beszámolók írása, projektmenedzsment.

Elvárt kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs képesség magyar és angol nyelven;
  • rugalmasság és mobilitás;
  • kezdeményezőkészség;
  • jó tárgyalási készség;
  • áttekintőképesség, rendszerszemlélet

Jelentkezési feltételek:

  • felsőfokú végzettség
  • kereskedelem, marketing területen szerzett szakmai tapasztalat (szakmai gyakorlat is lehet);

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:

  • projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat
  • jártasság online kommunikációban és/vagy webshop üzemeltetésben
  • B kategóriás jogosítvány továbbá saját gépjármű

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő (heti 40 óra)
  • Rugalmas munkaidő
  • Bérezés megegyezés szerint

A jelentkezés módja:

  • magyar és angol nyelvű önéletrajz valamint
  • angol nyelvű motivációs levél küldése
  • legalább egy referencia megjelölésével (név, telefonszám, email)

az alábbi email címre.

A jelentkezés határideje:
2016.08.21

Munkába állás:
2016.09.01

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol