www.cvonline.hu

Programtesztelő

  • A hirdetés 160 napja lejárt

A Cobra Computer Kft. egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő, ügyviteli rendszert fejlesztő és értékesítő cég, mely 30 éve az ügyviteli piac meghatározó szereplője.

Ha érdekelnek a szakmai kihívások és elismerések, ha szeretnél egyedi és hatékony megoldásainkkal megbízóink elégedettségében osztozni, akkor nálunk a helyed!

FŐBB FELADATOK:

  • Elkészült fejlesztések tesztelése
  • A felhasználói visszajelzések felülvizsgálata
  • Projektmanager, fejlesztők munkájának támogatása
  • Kiadási verziók dokumentálása
  • Számviteli, pénzügyi jogszabályváltozások értelmezése

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli és/vagy informatikai végzettség (főiskola vagy egyetem)
  • Precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodás
  • Elemző képesség
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség
  • Szakszövegek, dokumentációk megértése angol nyelven

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Határozatlan időre szóló munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Egyértelműen meghatározott feladatok és feladatkörök
  • Betanítás biztosítása

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Microsoft SQL Server ismerete
  • Management Studio ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, XIII. kerület, munkanapokon 08:30-17:00 között

2016. október 21-ig, az alábbi e-mail címre, "Programtesztelő" tárgy megjelöléssel, önéletrajz és bérigényt tartalmazó motivációs levél megküldésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol