www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1079715
lejárt

Karrier az Audinál

Programtervező - Présüzem

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A járműgyár új részlegében a Présüzemben történik a lemezalkatrészek előállítása. A beérkező lemeztekercsekből négyzet, trapéz és formalemezeket állítunk elő. A 8.000 tonnás présgéppel formára húzzuk, vágjuk és kalibráljuk a terítéket. A préselt karosszéria elemek speciális tárolóba kerülnek beraktározásra. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • A termelés tervezése a présüzemben lévő gyártóberendezéseken
  • Gyártási megrendelések felügyelete, rendkívüli gyártások tervezése
  • A berendezések rendelkezésre állásának ütemezése
  • Rendszeres egyeztetés a különböző szakterületekkel

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Műszaki beállítottság
  • SAP ismeret
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9931

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Varga-Szőcs Anikó
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
+36 96 66 3031