www.cvonline.hu

Programozó/fejlesztő

  • A hirdetés 1129 napja lejárt
51374-Programozó/fejlesztőLink megjelenítése">

Elektronikai alkatrészeket gyártó multinacionális Megbízó cégünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba Nyugat-Magyarországi munkavégzéssel:

Feladatok
  • PHP / mySQL / MVC modell alapú CMS rendszerek fejlesztése, módosítása, üzemeltetése;
  • egyedi megoldások készítése PHP / mySQL / MVC model használatával;
  • rendszerek integrációja, üzemeltetése;
  • az elkészült alkalmazások tesztelése.
Elvárások
  • főiskolai / egyetemi programozói végzettség vagy vagy mérnöki végzettség programozói tapasztalattal;
  • minimum 3-5 éves programozási és programtervezési gyakorlat;
  • minimum 1 éves PHP fejlesztésben szerzett tapasztalat;
  • Legalább 3 elvárásnak történő megfelelés az alábbiak közül:
    MVC és/ vagy OOP ismeret;
    Szerveroldali vagy hardverközeli programozás ismerete;
    LabView vagy mySQL haladó szintű gyakorlati ismeretek;
    HTML/XHTML/CSS/AJAX/jQuery/Linux;
  • magas szintű önállóság és proaktivitás;
  • szakmai igényesség és alaposság;
  • megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség, jó kommunikációs készség;
  • nyitottság új megoldások, technológiák felé.
Előnyt jelent:
  • SAP ismeret;
  • termelési területen szerzett tapasztalat;
  • angol vagy német nyelv ismerete;
  • tesztvezérelt fejlesztési elv ismerete, illetve benne szerzett gyakorlati tapasztalat.
Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és Ön az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol nyelven a 51.374-es referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

On-line jelentkezéshez kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Vas
Kategória IT / Informatika