www.cvonline.hu

Programozó

  • A hirdetés 785 napja lejárt

A MaBe-Szoft Kft. ügyviteli szoftverek készítésével és forgalmazásával foglalkozó, egyedi szoftverfejlesztési tevékenységet folytató cég, nyíregyházi munkavégzésre keres az alábbi pozíció betöltésére munkatársat:

PROGRAMOZÓ

Feladatok:

  • a cég szoftverfejlesztő munkájában való részvétel tesztelés,
  • programkód karbantartás, projektmunkákban való részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • C# programnyelv alapszintű ismerete
  • SQL alapszintű ismerete kreatív,
  • analitikus és logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • jó kommunikációs készség
  • szakmai angol nyelv alapszintű ismerete
  • „B" kategóriás jogosítvány

Talpraesett friss diplomásokat, illetve 1-2 éves tapasztalattal, fejlődni vágyó munkatársak jelentkezését egyaránt várjuk, versenyképes fizetéssel.

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol