www.cvonline.hu

Programozó

  • A hirdetés 950 napja lejárt

Több, mint 10 éve működő online tartalomszolgáltató keres portál továbbfejlesztésére, valamint új modulok fejlesztéséhez lelkes, tanulékony, kreatív, precíz

Programozó

munkatársat (elsősorban) távmunkában, hosszútávra.

Elvárások a pozíció betöltéséhez:

  • Magas szintű PHP, Apache, HTML(5), CSS(3) tudás, e területeken több éves tapasztalat,
  • MySQL vagy más relációs adatbázis-kezelésben szerzett több éves tapasztalat,
  • AJAX fejlesztésben való jártasság, XML, JavaScript megfelelő szintű ismerete,
  • Tapasztalat nagylátogatottságú (10-60 ezer napi látogató) weboldal fejlesztésében, karbantartásában, terhelés-, erőforrásoptimalizálásában,
  • Alap- vagy középfokú szakmai angolnyelv-tudás írásban,
  • Megbízhatóság, korrektség.
  • Előnyt jelent a site-builderként szerzett tapasztalat, valamely PHP-keretrendszer ismerete, valamint jártasság reszponzív oldalak fejlesztésében,
  • Előny továbbá a felsőfokú végzettség (főiskolások és egyetemisták is jelentkezhetnek megfelelő tapasztalat esetén),

Feladatok:

  • Meglévő weboldalaink folymatos továbbfejlesztése, CMS-rendszer-fejlesztés, redesign, stb.
  • Új projektek, e-commerce weboldalak, adatbázisok megvalósítása, a projektvezetővel, designerrel együttműködve, együtt gondolkodva.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Távmunka-lehetőség hosszútávon,
  • Szakmai kihívások, folyamatos, változatos, izgalmas projektek.

Önéletrajzokat, fizetési igény és néhány referenciamunka megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.