www.cvonline.hu

Programozó

  • A hirdetés 965 napja lejárt

Cégünk munkatársakat keres az alábbi munkakörbe:

Programozó

A budapesti székhelyű, nemzetközi tulajdonban lévő E-Radius Kft. 2008 óta foglalkozik egyedi szoftverfejlesztéssel és IT-háttérszolgáltatással. Dinamikusan fejlődő vállalatunk bővítéséhez keresünk programozó kollégákat.

Főbb feladatok:

  • Egyedi Web alapú alkalmazások fejlesztése
  • Meglévő alkalmazások támogatása magyar és külföldi partnereink részére LINUX környezetben
  • Dokumentációk készítése
  • Ügyfélkapcsolati tevékenységek ellátása
  • Ügyfeleink általános működésének, valamint a fejlesztéseinkhez kapcsolódó rendszerek funkcióinak megismerése

Elvárások:

  • PHP ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód
  • HTML, Javascript, CSS ismeret
  • Általános SQL ismeret
  • Linux és biztonságos elérési technikák (SSH, VPN) ismerete
  • Fél év releváns szakmai tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Debian Linux ismerete
  • PostgreSQL tapasztalatok

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi képzések biztosítása
  • Piacképes juttatási csomag

Pozíció területe(i):

  • IT / Telekommunikáció
  • Programozó / Fejlesztő

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai fényképes önéletrajzát (fizetési igény megjelölésével) az alábbi levelezési címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol