www.cvonline.hu

Programozó

  • A hirdetés 1264 napja lejárt

Egy érdekes lehetőség nyílt meg egy fiatal IT szakember számára, aki karrierjét nemzetközi környezetben indítaná el.  A Graphisoft Parkban, Budapesten, az Európa Média Non-Profit Kft. egy ambiciózus és innovatív

Programozó

munkatársat keres, aki a webes szolgáltatásainkkal és a projektekkel foglalkozó kollégákat támogatná.

Az Európa Média Non-Profit Kft. egy budapesti központú független, non-profit szervezet, amelynek célja érthetően, strukturáltan és tömören közvetíteni információkat az Európai Unió támogatási rendszeréről és a pályázati lehetőségekről minden érdeklődő számára. Szervezetünk az utóbbi években Európában is elismerté és jól ismerté vált tréningjeiről. Cégünk e-kurzusokat és egyéb web-alapú platformokat is kifejlesztett, amelyek a fenti célt szolgálják, illetve több projektben is részt vesz, amelyekben szintén hasonló, web alapú disszeminációs/képzési feladatokat látunk el.

Feladatok:

  • egyedi, RESTful CMS+CRM rendszer fejlesztésébe való bekapcsolódás
  • modulfejlesztési feladatok önálló elvégzése
  • hibakeresés, hibajavítás
  • működő website-ok üzemeltetése

Elvárások:

  • MySQL, PHP5 alapos ismerete (gyakorlat leírását kérjük a jelentkezésnél)
  • OOP módszertan, MVC szerkezeti minta

Előnyt jelent:

  • CodeIgniter, REST architektúra
  • jQuery, jQueryUI, AJAX, JSON
  • frontend fejlesztési ismeretek (HTML5, CSS3)
  • Kendo UI, bootstrap
  • verziókezelő ismerete

Amit kínálunk:

  • nemzetközi csapatban dolgozhatsz angolul
  • igényes környezet (a cég irodája a Graphisoft Parkban van Óbudán)
  • kezdő piaci fizetés megállapodás szerint

Időtartam:

  • 3 hónap próbaidő
  • kezdés: azonnal

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Ha többet szeretnél tudni a szervezetünkről, nézd meg a Link megjelenítése es Link megjelenítése honlapokat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő