www.cvonline.hu
Programozó
Trenkwalder Kft
Régió: Csongrád, Csongrád, Magyarország
Hozzáadva: 2017.10.20.
Jelentkezési határidő: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1086897
lejárt

Csongrád megyei partnerünk megbízásából munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Programozó

Feladatok:

  • Weboldal, webshop létrehozása
  • Programozási feladatok (HTML5, PHP, Jquery, CSS3, MySql)
  • Adatbázis-fejlesztés
  • Automatizációs rendszerek kiépítése, fejlesztése
  • Webfejlesztés
  • Grafikák készítése

Elvárások:

  • Releváns közép- vagy felsőfokú végzettség
  • 3-4 év tapasztalat és referencia
  • Programozási ismeretek
  • Photoshop haladó szintű ismerete
  • Vektografikus szerkesztés

Előny:

  • Minimális nyomdatechnikai ismeretek
  • Marketinges alapismeretek
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.