www.cvonline.hu

Programozó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata.
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Számítástechnikai osztályunk békéscsabai dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Programozó

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés és tesztelés

Elvárásaink:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Delphi fejlesztőkörnyezet ismerete.
  • MySQL, MsSQL ismeretek.

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú informatikai végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Békéscsaba
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Békéscsaba