www.cvonline.hu

Programozó

  • A hirdetés 267 napja lejárt

A programozás, webfejlesztés a te világod? Multi helyett inkább egy családias cégnél helyezkednél el? Akkor ne szalaszd el a lehetőség és jelentkezz alábbi pozíciónkra:

Programozó munkatárs

Feladatok:

  • Programozás, webfejlesztés
  • Weboldal készítés (webshop)
  • Adatbázis fejlesztés (rendelések feldolgozása, admin felület stb.)
  • Automatizációs rendszerek kiépítése, fejlesztése
  • Webergonómia kialakítása
  • Esetenként grafikák készítése (bannerek, weboldali megjelenések, aloldalak)
  • Hírlevélküldő rendszer kezelése
  • Adwords hirdetések feladása, kezelése, elemzése, riportolás
  • Analytics mérés és statisztikák készítése
  • Piackutatás, konkurenciafigyelés

Elvárások:

  • Informatikai végzettség
  • 2-3 év tapasztalat és referencia
  • Erős középszintű angolnyelv-tudás
  • Programozási ismeretek (HTML5, PHP, Jquery, CSS3, MySQL, PHPMyAdmin, Javascript)
  • Photoshop haladó szinten
  • Vektografikus szerkesztés alap szinten
  • Cpanel ismeret

Előny:

  • Minimális nyomdatechnikai ismeretek (dpi, kifutó, pantone stb.)
  • Marketinges alapismeretek
  • Adwords haladó ismeretek
  • Facebook és Instagram hirdetés, kezelés ismeretek

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos környezet
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb