www.cvonline.hu

Programozó

  • A hirdetés 197 napja lejárt

Tiszaújvárosi munkahelyre keresünk programozót multinacionális partnerünkhöz munkaerő-kölcsönzés keretében az alábbiak szerint:

- Rugalmas munkaidő

- Feladatorientált munkavégzés

- Angol nyelvtudás szükséges

- Programozási feladatok ellátása - részletesen lásd alább

Hosszú távon a megrendelőnk állományába kerül a munkavállaló.

Juttatások:

- Kiemelkedő bér

- Cafeteria

- Bónusz

- útiköltség térítés

Jelentkezni és érdeklődni a megadott email címen lehet, szakmai önéletrajzzal, esetleges referenciákkal.

Elvárás

EXPECTATIONS AND TASKS:

-          Writing and maintaining programs based on Functional specification

-          Participating in incident resolution by debugging and analyzing the code

-          Produces and maintains technical specifications during developments

-          Conduct code reviews, Code Testing and analysis to ensure the work                     delivered by the team is of high quality standards

-          Continually enhance your existing skills

-          Mentoring other resources within the team

-          Self-motivated with the ability to work both independently and in a team              environment

-          Providing accurate and timely estimates for tasks

-          Flexibility

-          Organizational skills

-          Good logical, analytical & mathematical skills

EDUCATION AND QUALIFICATION / SKILLS AND COMPETENCIES:

-          Min 4 years application programming experience in C# , ASP.NET MVC,                WPF, and MS SQL (SSAS,SSIS,SSRS)

-          Master’s or Bachelor’s degree in Computer Science or related fields

-          Colloquial English to be able to communicate with developers and                        Business Systems analysts

-          Knowledge in design patterns and object oriented programming

-              Familiarity with Agile development methodology

Amit nyújtunk

- Kiemelkedő bérezés

- Szakmai kihívásokkal teli munka

- Jó csapat

- Egyéb juttatások

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Heves
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő