www.cvonline.hu

Programozó

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Programozó

Feladatok:

  • Folyamatok fejlesztése
  • Belső folyamatok „papírmentessé tétele”
  • Szoftverek írása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (informatikus, programozó)
  • Visual Basic programozási nyelv ismerete
  • Hálózatépítési ismeretek
  • Adatbázisok, SQL ismerete
  • Minimum 2 év programozásban szerzett tapasztalat
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat (előny)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Kreatív gondolkodás
  • Jó csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Programozó” jeligével juttassa el az alábbi e-mail címre.

További információ: +36-30/412-7265

Helyek Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő