www.cvonline.hu

Programozó, webfejlesztő

  • A hirdetés 410 napja lejárt

kollégát keresünk!

Több mint 17 éves múltú, stabil hátterű hazai cég budapesti (XIII. ker.) munkahelyre keres saját online újságainak fejlesztéséhez programozó kollégát.

Feladatok:

  • Webfejlesztő munkatársunknak változatos specifikáció alapján kell fejlesztési feladatokat elvégeznie cégünk által üzemeltetett, saját fejlesztésű keretrendszerében.
  • A cég weboldalainak és web alapú technológiákra épülő alkalmazásainak (front-end, back-end) támogatása, továbbfejlesztése.
  • Honlapon egyszerűbb hibák javítása, felmerülő problémák elhárítása
  • Projektekben való részvétel

Elvárások:

  • Minimum Középfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 1-3 év munkatapasztalat webfejlesztés területén
  • Programozási ismeretek: PHP(OOP), HTML/XHTML, CSS, MySQL, JS, JQuery, JSON, AJAX
  • Csapatban tudjon dolgozni, és idegen kódban
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés

Előny:

  • Responsive és mobil portálfejlesztési tapasztalat
  • Alapvető SEO ismeretek és Analytics ismeretek
  • Online marketing eszközök ismerete: Google webmester, Google Adwords, SEO eszközök, közösségi média eszközei
  • Photoshop grafikai program magas szintű ismerete
  • Microsoft AdoDB adatbázis réteg ismerete

Amit kínálunk:

  • Kellemes, modern munkahelyi környezet, nyugodt légkör
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Erős referenciák, folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
  • Stabil munkahely, versenyképes jövedelem

Állás típusa: teljes munkaidős, állandó (távmunka nem lehetséges);

Amennyiben érdekli a lehetőség, és megfelel a leírásban megadott feltételeknek, küldje el szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével és eddigi néhány referenciájával együtt az alábbi e-mail címre!

Kérjük, az üzenet tárgyában tüntesse fel, hogy "Önéletrajz - Webfejlesztő".

A beérkezett önéletrajzok alapján kiválasztott pályázókat sikeres próbamunka után hívjuk személyes találkozóra.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő