www.cvonline.hu

Programozó, szoftverfejlesztő

  • Az állásajánlat lejárt.

www.secudit.com

Az informatikai biztonság területén több évtizedes tapasztalattal rendelkező csapat veszprémi szoftverfejlesztő vállalkozásába keresünk
PROGRAMOZÓ, SZOFTVERFEJLESZTŐ
munkatársakat.

Tevékenységi kör:

  • Információbiztonsági hardver és szoftver rendszerek fejlesztésében történő részvétel
  • Linux rendszer alatt C, Perl programfejlesztés
  • Windows rendszer alatt C, C++, C# programfejlesztés
  • Tesztelés

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (informatikai/villamosmérnöki)
  • Linux operációs rendszerek alapvető ismerete
  • C, C++ programnyelv ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Perl, C#, Java, PHP vagy más programozási nyelv ismerete
  • Windows operációs rendszerek ismerete
  • Linux operációs rendszerek mélyebb ismerete
  • Informatikai hálózatok, protokollok ismerete
  • Információbiztonság területén szerzett tapasztalat
  • Informatikai rendszerek üzemeltetésében szerzett gyakorlat
  • Angol nyelvtudás, elsősorban írásban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Motivált, jól képzett munkaközösség

Munkavégzés helye: Veszprém

Jelentkezés önéletrajz és fizetési igény megküldésével az alább megadott e-mail címen.

Munkavégzés helye Veszprém
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Veszprém
Egyéb hasonló állások Önnek
PROGRAMOZÓ MÉRNÖK (Célgépek)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Megbízónk dinamikus t...
Magyarország

.NET-FEJLESZTŐ

Fejér megyei, neves járműipari multinac...

Software mérnök / SW developer

Hire-One Kft.

 Legyünk együtt sikeresek!     Partnerünk ...